Tematicke mapy | Virtuálna Prehliadka | StreetView Trusted | Skeyemap, s.r.o.

TEMATICKE MAPY

Prezentujte Vaše okolie

Tematická mapa zvýrazní zaujímavosti Vášho regiónu na pozadí obľúbenej mapy Google. Užívateľom tak ponúknete nástroj, ktorý všetci dobre poznajú a radi s ním pracujú.

Intuitívne ovládanie

Legenda na spôsob harmoniky obsahuje miesta, ktoré chcete ponúknuť návštevníkom do pozornosti. Jednotlivé miesta sú sústredené do logických sekcií. Výberom konkrétnej položky sa mapa zacieli na vybratý objekt a súčasne otvorí okno s informáciami.

Obsah na mieru

Obsah tematickej mapy nakonfigurujeme presne podľa Vašich požiadaviek a v prípade potreby ďalšie údaje doplníme alebo upravíme.

Tematická mapa - ideálny nástroj pre poznávanie územia

VIRTUÁLNE PREHLIADKY StreetView

Prilákajte viac návštevníkov

Virtuálne prehliadky Google StreetView umožnia potencionálnym návštevníkom nahliadnuť do vašich priestorov kedykoľvek, a to z ľubovoľného miesta na svete.

Zvýšte záujem o Vaše služby

Chcete prilákať zákazníkov tým, že im ukážete Vašu originálnosť ? Využite virtuálnu prehliadku Vášho exteriéru alebo interiéru. Populárne mapy Google sú ideálnym priestorom, kde ju môžete sprístupniť .

Zvýšte svoj profit

Nezávislé prieskumy ukazujú že internetoví návštevníci majú o 115% vyššiu tendenciu zabookovať ubytovanie, kúpiť produkt alebo využiť ponúkané služby v prípade dostupnosti virtuálnej prehliadky.

Virtuálna prehliadka ARUBA Business Center

výber z našich virtuálnych prehliadok

rozšírená realita

Ukážte Vašim zákazníkov viac

Chcete zacieliť pozornosť Vašich klientov na to najlepšie z Vašej ponuky? Do Vašej virtuálnej prehliadky zakomponujeme informácie a služby, ktoré poskytnú Vašim zákazníkom ešte viac ako bežná virtuálna prehliadka .

Z virtuálnej prehliadky priamo do e-shopu

Nový, netradičný a interaktívny spôsob poskytovania informácií o Vašich tovaroch a službách. Zacieľte Vašich zákazníkov to na čo chcete ponúknuť a umožnite aby vstúpili do Vášho e-shopu priamo z virtuálnej prehliadky.

Rezervácia stolov

Záleží Vašim zákazníkom či si na Vašich špecialitách pochutnajú pri stole v zátiší alebo v rušnom centre reštaurácie? Dovoľte Vašim klientom aby si pozreli Váš interiér a rezervovali si stôl priamo z virtuálnej prehliadky

podiel rozšírenej prehliadky na náraste záujmu o Vašu firmu sa pohybuje okolo 57%
otvoriť aplikáciu na celú obrazovku

výber z našich rozšírených virtuálnych prehliadok

"Interaktívna prechádzka Štrbským Plesom je moderný spôsob prezentácie Štrbského Plesa ..."

Michal Sýkora, starosta obce Štrba

"Možnosť rezervácie stolov prostredníctvom virtuálnej prehliadky je vynikajúca marketingová pomôcka. Len málo reštaurácií ponúka svojim zákazníkom túto možnosť."

Andrej Cintula, reštaurácia Cosmopolitan

"Spoločnosti Skeyemap ďakujeme za inšpiratívny návrh na využitie virtuálnej prehliadky na propagáciu nášho aquaparku ..."

Tomas Huber, riaditeľ aquaparku Senec

Niektoré z benefitov ktoré Vás určite budú zaujímať!

Pomôžeme Vám zviditeľniť sa a oveľa viac! Čo Vám virtuálna prehliadka StreetView Trusted Vášho interíeru prinesie?

  • Najväčšou výhodou pre Vás je úzke prepojenie s Google Street View prehliadkou a turista, či lokálny zákazník má možnosť si Vašu reštauráciu pozrieť ešte pred jej osobnou návštevou.
  • Prezentácia Virtuálnej prehliadky priamo vo vašom firemnom zápise reštaurácie Veľký Baťa na Google portály – ukážka: Firemný zápis reštaurácie
  • Fungovanie na všetkých platfromách aj v mobilných zariadeniach (Android, iOS, Windows) bez zbytočných dodatočných plug in-ov
  • Vyššia kvalita fotiek v HD prevedení a rýchlejšie načítavanie virtuálnych prehliadok interiérov v mapách Google.
  • Možnosť vloženia zaujímavých informácií, fotografií aj videí priamo do StreetView prehliadky

Z virtuálnej prehliadky priamo do E-shopu!

Ako exkluzívny partner TourMake ponúkame vylepšenie nových ale taktiež už vyhotovených virtuálnych prehliadok Street View. Interaktívna technológia TourMake privedie všetkých návštevníkom priamo do Vášho e-shopu alebo firemnej prezentácie! Teraz máte možnosť vložiť informačné boxy, odkazy, fotografie, videa alebo dokonca rezervačné formuláre priamo do virtuálnej prehliadky. Využite potenciál ktorý Vám TourMake prinesie a posuňte zaradte sa tak medzi marketingovú elitu, už aj na Slovensku.

58 %

Vedeli ste že technológia TourMake zvyšuje konverziu zákazníkov až o 58%?

Kontaktujte Nás

Žuffu 1099/49
031 01 Liptovský Mikuláš

+421 910 563 869

Sme profesionáli v oblasti tvorby virtuálnych prehliadok pre mapy Google a držiteľom certifikátu Google Street View Trusted.

S fotografovaním panoramatických záberov na platforme Google a s tvorbou virtuálnych prehliadok Google Street View sme začali hneď po sprístupnení tejto služby na Slovensku.

V súčasnosti máme v našom porfóliu viac než sto virtuálnych prehliadok hotelov, reštaurácií a ďalších prevádzok. Našim klientom ponúkame bohaté skúsenosti v tejto oblasti a vytvárame pre nich profesionálne virtuálne prehliadky v tej najlepšej kvalite a spracovaní.

Našu ponuku neustále rozširujeme a nedávno sme sa stali exkluzívnym partnerom TourMake pre Slovenskú Republiku.

[contact-form-7 id=“4629″ title=“form2″]

aaa