Radisson Blue Carlton Hotel ****

Radisson Blue Carlton Hotel ****

  • 7 jún 2015

Luxusný Hotel v centre Bratislavy s bohatou históriou a jedinečnou atmosférou ponúka svojim návštevníkom okrem luxusného ubytovania, aj konferenčné priestory, prvotriednu hotelovú reštauráciu, dobový bar s čarovnou atmosférou živej klavírnej hudby, či príjemnú letnú terasu. Po rozsiahlej rekonštrukcii a znovuotvorení v roku 2001 patrí  tento legendárny hotel k najvyhľadávanejším destináciám domácich aj zahraničných hostí.

Virtuálna prehliadka hotela Radisson Blue Carlton hotel **** umožňuje pohybovať sa nielen v priestoroch hotela, ale dovoľuje prechdáazť pasážami a koridormi, ktoré patria komplexu Savoy.

Radisson Blue Carlton Hotel v Google Street View

Vstup do hotela, recepcia, hotelová hala, reštaurácia, hotelový bar, kongresové priestory a koridory, ktorými je hotelo prepojený s ďalšími budovami komplexu Savoy, sú zdokumentované 44 panoramatickými zábermi

S exkluzívnym a originálnym priestor Miror baru je možné zoznámiť sa prostredníctvom 4 panoramatických záberov, ktoré sú pripojené na spoločný koridor.

Virtuálna prehliadka reštaurácie vznikla spojením 6 panoramatických záberov a umožňuje zoznámiť sa s celým priestorom reštaurácie. Pripojením virtuálnej prehliadky k ďalším panoramatickým záberom môžeme prejsť cez hotelovú halu do ďalších priestorov.

Kongresový priestor je zdokumentovaný 13 panoramatickými zábermi s možnosťou vstupu do kongresovej sály s javiskom, aj do salónikov .

Apartmán s rozlohou 70m2 pozostáva z dvoch samostatných miestností, spálne a obývačky. Spálňa je zariadená s posteľou veľkosti king-size. Kúpelňa ponúka okrem vane aj sprchový kút.

Luxusný apartmán s rozlohou 254m2 ponúka oddelená spálňu s king-size posteľou. Súkromný konferenčný kútik s technickým vybavení umožňuje zasadanie až pre 10 osôb.