Aquapark Senec

Aquapark Senec

  • 9 júl 2015

Aquapark Senec je známe termálne kúpalisko, vyhľadávané domácimi aj zahraničnými návštevníkmi. Dobrodružstvo za dobrodružstvom pre tých najmenších i väčších, leňochov i neúnavných športovcov, ponúkajú rôzne typy bazénov s množstvom pútavých atrakcií. Vodné trysky a chrliče, vodný dáždnik, masážne lavice a ďalšie skvelé prekvapenia čakajú len na vás. V letnej sezóne neodolateľných lákadiel pribúda. Nielen deti sa s radosťou rozbehnú k zábavnej vodnej veži AQUA FUN s pestrofarebnými tobogánmi, šmýkačkami alebo hrozivým Tornádom. Športovci sa potešia ihriskám na plážový volejbal a minifutbal.

Virtuálnu prehliadka exteriérovej časti areálu „Aquapark Senec“ tvorí 22 panoramatických záberov, ktoré umožňujú pohyb po celom areáli.

Virtuálna prehliadka bola sprístupnená dňa 16.7.2015

Detský bazén

Na tejto ukážke vidíme detský bazén, ktorý sa nachádza pri vstupe do exteriéru z komplexu vnútorných bazénov a sáun. Okolo neho môžeme prejsť a pokračovať rovno do oddychovej zóny kúpaliska alebo odbočiť u chodníka a navštíviť rôzne atrakcie.

Tobogány

Časť virtuálnej prehliadky zobrazená v tomto okne sa nachádza v najvzdialenejšej časti od krytých bazénov, blízkosti tobogánov. Umožňuje interaktívne zoznámenie sa s bazénmi v ich tesnej blízkosti a tiež ponúka možnosť vystúpiť aj na vežu a rozhliadnuť sa po okolí.