ARUBA Business Center

ARUBA Business Center

  • 16 okt 2017

Základná informácia

Vo vynikajúcej lokalite v Bratislave bola v januári 2007 otvorená administratívna budova ARUBA. K dispozícii je úžitková plocha 9.004 m²; z toho pre kancelárie 5.007 m². Prenajímané sú miestnosti od veľkosti 50 m² – prispôsobené Vašim požiadavkam.

Kancelárske plochy sú v prízemí doplnené o recepciu, konferenčnú miestnosť s kapacitou do 150 osôb, samoobslužnú reštauráciu ako aj dva obchodné priestory. Pochopiteľne je k dispozícii dostatočný počet parkovacích miest na voľnej ploche ako aj v prekrytej podzemnej garáži.

ARUBA Business Center ako "rozšírená virtuálna prehliadka"

Rozšírením virtuálnej prehliadky sa rozumie interaktívna nadstavba nad virtuálnou prehliadkou, ktorá pomocou prehľadného menu a inteligentných informačných okien rozširuje využitie virtuálnej prehliadky . Vzniká tak „informačný nástroj“, ktorý je vybudovaný nad virtuálnou prehliadkou StreetView, ale okrem vizuálneho poznávania prostredia poskytuje aj informácie, ktoré sú aktuálne práve ku konkrétnemu pohľadu, alebo volá služby, ktoré môžu byť v danom okamihu užitočné. Vo virtuálnej prehliadke sa pohybujete tak ako ste zvyknutí z Google StreetView.

Pomocou interaktívnych informačných okien môžete zacieliť pozornosť užívateľov na tie informácie, ktoré považujete za najdôležitejšie.

Užívateľom, ktorí hovoria iným jazykom, môžete ponúknuť viacjazyčnú verziu

menu v ľavom hornom rohu umožňuje rýchly a efektívny pohyb v rozsahu celého objekt. Výberom položky sa užívateľ dostáva do zvolenej lokality

inteligentné okná sa otvárajú práve vtedy, keď užívateľ zacieli svoju pozornosť na konkrétny smer. Ich obsah  je maximálne flexibilný a umožňuje v sebe integrovať textové, obrazové aj multimediálne prvky

užívateľovi, ktorý sa s Vašim priestorom zoznamuje tak môžete naservírovať práve tie informácie, ktoré považujete za dôležité

Pohľad na Aruba Business Center z príjazdovej komunikácie

ARUBA Business Center sa nachádza v mestskej časti Ružinov, neďaleko obchodného centra Avion. Objekt prístupný z Galvaniho ulice.

Vstup do objektu

Bezbariérový vstup do objektu ARUBA Business Center je priamo z parkoviska, ktoré sa nachádza po obidvoch stranách príjazdovej komunikácie.

Recepcia

Priestranná recepcia je komunikačným uzlom s 24 hodinovou službou. V budove sídli množstvo firiem, ktoré sú dostupné cez pracovníkov recepcie. Na prízemí sa nachádza tiež stravovacie zariadenie, ktoré je prístupné cez recepciu, ale aj cez samostatný vchod v južnej časti objektu.

Komerčné priestory

Komerčné priestory sú upravené podľa požiadaviek nájomníkov. Kancelárie v prenájme sa nachádzajú na 2, 3. a 4. podlaží. Na zábere vidíme chodbu na 2. nadzemnom podlaží. Je vybavená recepčným pultom

kongresová miestnosť

Komerčné priestory na 1. podlaží

Komerčné priestory na 1. podlaží

Vestibul - pohľad z balkóna na 1. poschodí

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial