ARUBA Business Center

ARUBA Business Center

  • 16 okt 2017

Základná informácia

Vo vynikajúcej lokalite v Bratislave bola v januári 2007 otvorená administratívna budova ARUBA. K dispozícii je úžitková plocha 9.004 m²; z toho pre kancelárie 5.007 m². Prenajímané sú miestnosti od veľkosti 50 m² – prispôsobené Vašim požiadavkam.

Kancelárske plochy sú v prízemí doplnené o recepciu, konferenčnú miestnosť s kapacitou do 150 osôb, samoobslužnú reštauráciu ako aj dva obchodné priestory. Pochopiteľne je k dispozícii dostatočný počet parkovacích miest na voľnej ploche ako aj v prekrytej podzemnej garáži.

Pohľad na Aruba Business Center z príjazdovej komunikácie

ARUBA Business Center sa nachádza v mestskej časti Ružinov, neďaleko obchodného centra Avion. Objekt prístupný z Galvaniho ulice.

Vstup do objektu

Bezbariérový vstup do objektu ARUBA Business Center je priamo z parkoviska, ktoré sa nachádza po obidvoch stranách príjazdovej komunikácie.

Recepcia

Priestranná recepcia je komunikačným uzlom s 24 hodinovou službou. V budove sídli množstvo firiem, ktoré sú dostupné cez pracovníkov recepcie. Na prízemí sa nachádza tiež stravovacie zariadenie, ktoré je prístupné cez recepciu, ale aj cez samostatný vchod v južnej časti objektu.

Komerčné priestory

Komerčné priestory sú upravené podľa požiadaviek nájomníkov. Kancelárie v prenájme sa nachádzajú na 2, 3. a 4. podlaží. Na zábere vidíme chodbu na 2. nadzemnom podlaží. Je vybavená recepčným pultom

kongresová miestnosť

Komerčné priestory na 1. podlaží

Komerčné priestory na 1. podlaží

Vestibul - pohľad z balkóna na 1. poschodí