Penzión Pleso

Penzión Pleso

  • 12 nov 2016

Základná informácia

Penzión Pleso sa nachádza na vstupe do osady Štrbské Pleso; uvidíte ho na ľavej  strane príjazdovej komunikácie. Penzión poskytuje ubytovanie v útulných izbách so sociálnym zariadením, TV, balkónom s výhľadom na Vysoké Tatry a jazero Nové štrbské pleso.

Celková kapacita nášho penziónu je 8 dvojposteľových izieb a 2 apartmány čo znamená 20 pohodlných postelí.  V apartmáne je k dispozícii rozkladacia pohovka kde sa komfortne vyspia ďalšie 2 dospelé osoby.

Virtuálna prehliadka penziónu obsahuje 40 panoramatických záberov, ktoré sú usporiadané do 4 úrovní (wellness, prízemie, 1. poschodie a 2 poschodie.

Penzión Pleso - recepcia

Do recepcie vstúpite bezbariérovým vstupom. Z hotelového parkoviska sem vedie asfaltová cestička s miernym stúpaním. Okrem toho môžete použiť „skratku“ a u parkoviska prísť do recepcie po „niekoľkých „tatranských“ schodoch.

Penzión Pleso - apartmán č.11

Najkrajšia izba v našom penzióne je situovaná na 1. poschodí. Jej priestor cca 32 m2 s výhľad na štíty Tatier umožňuje pohodlne ubytovať až 4 osoby.

Penzión Pleso - reštaurácia

V reštaurácii si ubytovaní hostia môžu vychutnať bufetové raňajky, ktoré s láskou zamestnanci penziónu pripravujú každé ráno od 07:30 do 10:00 hodiny. Príjemnú atmosféru v reštaurácii zvýrazňuje hrejivý oheň, ktorý praská vo veľkom krbe.

Penzión Pleso - wellness

Mini wellness ponúka vírivku s vodou zohriatou  na 37 stupňov a suchú sauna s teplotou 90 stupňov. Takže si určite nenechaj uniknúť naše služby v mini wellness.