Rozšírená realita

O rozšírenej virtuálnej prehliadke

Rozšírená  virtuálna prehliadka vzniká doplnením informácií a služieb do svojho pôvodného obsahu. Užívateľ s využitím tohto rozšírenia získava lepšiu informačnú podporu a ďalšiu funkčnosť, ktorú obyčajná virtuálna prehliadka nemôže poskytnúť.

O platforme TourMake

TourMake je veľmi dobre prepracovaná platforma, ktorá umožňuje efektívne rozširovať virtuálne prehliadky. Nepretržitý rozvoj tejto platformy je zárukou spoľahlivosti a vysokej kvality.

Sme exkluzívny partner TourMake pre Slovenskú republiku

tourmakefit

Inteligentné informačné oná :

Pri zacielení za objekt záujmu sa automaticky otvára informačné okno, ktoré poskytuje podrobné informácie o objekte, na ktorý užívateľ zacielil svoj pohľad.

Prehľadné menu :

Výberom položiek v aktívnom menu sa užívateľ veľmi ľahko premiestňuje medzi jednotlivými miestami virtuálnej prehliadky

Ako sa dá použiť aplikácia použiť

Okno s rozšírenou virtuálnou prehliadkou vloží Váš administrátor do kódu Vašej www stránky. Návštevníci Vášho webu majú plnú funkčnosť rozšírenej virtuálnej prehliadky k dispozícii ihneď po tomto úkone.

Vedeli ste že technológia TourMake zvyšuje konverziu zákazníkov až o 58%?

Marketing
  • rezervácia stolov v reštaurácii priamo z virtuálnej prehliadky
  • z virtuálnej prehliadky priamo do e-shopu

Príklady využitia rozšírenej virtuálnej prehliadky

Virtuálna prehliadka s interatívnymi informáciami

Virtuálna prehliadka univeryitn0ho komplexu Univeryitz PAvla Joyefa Šafárika v Košiciach doplnená o textové a obrazové informácie. Okrem pohybu v priestore poskytuje aj informácie o konkrétnych miestach. Informačné okná s informáciami sa otvárajú práve vtedy, keď to užívateľ očakáva. Menu na ľavej strane umožňuje pohodlnú orientáciu v rozsiahlom priestore.

Virtuálna prehliadka s pridanými informáciami o objektoch

Rozšírená virtuálna prehliadka prináša ďalšiu možnosť. Okrem toho, že umožňuje návštevníkom www stránky Vysokoškolského mesta zoznámiť sa s celým areálom,  poskytuje aj ďalšie užitočné informácie o vybavenosti ubytovacích zariadení .

[sp_testimonials_slider limit=“3″ slides_column=“1″
slides_scroll=“1″ dots=“false“ arrows=“false“ autoplay=“true“
autoplay_interval=“300″ speed=“5000″ ]

Možnosti využitia aplikácie TourMake

Aplikácia TourMake ako súčasť www stránky

Aplikáciu TourMake vkladá na www stránku administrátor ako „iframe“, ktorý dodáme spolu s odovzdaním Aplikácie. Aplikácie beží spoľahlivo na všetkých platformách (Windows, Android, iOS) a vo všetkých bežných prehliadačoch (Internet Explorer, Chrome, Safari, Firefox …)

Aplikácia TourMake je súčasťou oficiálnej www stránky Vysokoškolského mesta a popisuje jeho areál. Pomáha  tak orientácii, najmä novým študentom, pri zoznamovaní sa s rozľahlým areálom. Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake je súčasťou www stránky reštaurácie Cosmopolitan v Banskej Bystrici. Zámerne je zakomponovaná do sekcie „rezervácie“ pretože umožňuje rezervovať si stôl priamo z virtuálnej prehliadky areál. Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake je súčasťou oficiálnej  www stránky obce Batizovce. Zámerne je zakomponovaná do karty „OBEC“ a v sekcii „MENU“ je sprístuponená po kliknutí na položku „VIRTUÁLNA PREHLIADKA“. Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake je súčasťou oficiálnej  www stránky obce Štrba. Prístupná je cez baner, ktorý sa na úvodnej stránke nachádza v spodnej časti na pravej strane. Kliknutím na baner sa otvára stránka s aplikáciou „Virtuálne Štrbské Pleso“.

Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake na Facebookovej stránke

Aplikácia TourMake v prostredí Facebook je podporovaná v súčasnosti len v desktopovej verzii. Aplikácie beží spoľahlivo vo všetkých bežných prehliadačoch (Internet Explorer, Chrome, Safari, Firefox …)

Aplikácia TourMake vytvorená pre „Hotel Encián“ je vložená na Facebookovú stránku. Dostupná je kliknutím na kartu „virtuálna prehliadka“. Kliknite na obrázok a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake pre komplex „Rezidencia Hron“ je vložená na Facebookovú stránku. Dostupná je kliknutím na kartu „virtuálna prehliadka“. Kliknite na obrázok a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake v režime virtuálnej reality

Video Vás môže inšpirovať ako prostredníctvom okuliarov VR môžete prilákať potenciálnych zákazníkov do Vašich interiérov