Savoy, Bratislava

Savoy, Bratislava

  • 10 aug 2015

Spoločnosť Carlton Property, s.r.o  ponúka kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú v najlukratívnejšie časti Bratislavy – na Hviezdslavovom námestí, v objekte Savoy Courtyard.  Sú špeciálne určené pre malých a stredných nájomcov a vyznačujú sa spojením jednoducho adaptovateľných kancelárskych priestorov so servisom typického biznis prostredia. Rovnaký štandard ponúkame každému klientovi a nájomcovi Carlton Savoy komplexu.

Viac informácií na www stránkach www.carlton.sk

Pre účely prezentácie priestorov boli vytvorené dve virtuálne prehliadky,  na 2. a na 7. podlaží.

Savoy Courtyard, 2. poschodie

Kancelárske priestory Smartfloor sa nachádzajú v budove Savoy Courtyard. Sú špeciálne určené pre malých a stredných nájomcov a vyznačujú sa spojením jednoducho adaptovateľných kancelárskych priestorov so servisom typického biznis prostredia. Rovnaký štandard ponúkame každému klientovi a nájomcovi Carlton Savoy komplexu.

Savoy Courtyard, 7. poschodie

Kancelárske priestory na 7. poschodí, s výhľadmi na Dunaj a sad Janka Kráľa, sú v tvare holo priestor a čakajú na samostatného klienta, ktorému ich prispôsobíme v zmysle jeho priestorovej požiadavky. Ponúkame vysoký štandard služieb ako je parkovania, skvelá gastronómia aj vysoká flexibilita pri zabezpečovaní obchodných rokovaní