TourMake | Tajomstvo Úspešných Podnikov

TourMake | Tajomstvo Úspešných Podnikov

Držíte krok s dobou a neustále hľadáte nové možnosti ako prilákať nových zákazníkov a poskytnúť vyšší konfort tým u ktorých už máte vybudovanú dôveru? Potom práve pre Vás je tu novinka, ktorá sa u nás na Slovensku objavila len nedávno. Jedná sa o nové zaujímavé riešenie, pomocou ktorého umožníte svojím internetovým návštevníkom zarezervovať si napríklad stôl vo vašej reštaurácii pomocou StreetView 3D technológie. Novinka TourMake zosilňuje potenciál StreetView virtuálnych prehliadok, tým že so sebou prináša niekoľko novodobých a revolučných inovácií.

Rezervačný systém

TourMake umožní vašim návštevníkom zarezervovať si rôzne služby, hotelovú izbu alebo konkrétny stôl v reštaurácii a to priamo z vašej virtuálnej prehliadky, v ktorej sa pohybuje akokeby sa na vašom mieste nachádzal. Vďaka TourMake rezervačnému systému si klient dokáže jednoducho zarezervovať ponúkanú službu prostredníctvom PC, tabletu alebo mobilu niekoľkými kliknutiami. Tourmake taktiež ponúka dodatočnú špecializovanú podporu, ktorá pomáha vášmu zákazníkovi nasledovať všetky kroky, zatiaľ čo osoba zodpovedná za správu rezervácií je v reálnom čase informovaná o rezervovaných stoloch. TourMake zjednodušuje a uľahčuje tradičnú metódu rezervácií a umožnuje jeho používateľom spravovať ho prostredníctvom vyspelej technológie.

tourmake-rezervacia1
rezervacia2

Oblasti záujmu

Sú sekcie, do ktorých je virtuálna prehliadka rozdelená. Použitím rozotváracej ponuky v ľavom hornom rohu je váš zákazník schopný sa vo virtuálnej prehliadke pohybovať, rýchlym a intuitívnym spôsobom. Pár kliknutiami sa prepne medzi jednotlivými miestnosťami a pohybuje sa tak z jednej oblasti záujmu k druhej, čo mu umožní vytvoriť si kompletný obraz o mieste ktoré si prezerá alebo sa chystá navštíviť. Autor prehliadky vie vložiť texty, fotky, videá alebo iný obsah no ktorékoľvek miesto v prehliadke. Tieto sa následne môžu zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí a tak zaujať svojich online návštevníkov novým, netradičným no veľmi úspečným spôsobom.

oblast1
oblast3

 

Body záujmu

Body záujmu môžete rozmiestneniť na konkrétne služby alebo produkty, zaujať tak interaktívnym spôsobom svojich internetových návštevníkov a umožniť im zakúpiť, zerezervovať alebo dozvedieť sa o ponúkanej službe/produkte viac a to priamo z virtuálnej prehliadky.

bod1
bod2

4 komentáre

 1. Content Generator , on nov 17, 2022 at 22:58 Odpovedať

  Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness :). Click Here:👉 https://stanford.io/3FXszd0

 2. Content Generator , on nov 18, 2022 at 17:43 Odpovedať

  Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness :). Click Here:👉 https://stanford.io/3FXszd0

 3. Content Generator , on dec 3, 2022 at 11:48 Odpovedať

  Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness, scheduled posting to your WordPress :). Click Here:👉 https://stanford.io/3FXszd0

 4. займы на карту мгновенно , on dec 28, 2023 at 11:51 Odpovedať

  В мире микрофинансирования происходят изменения: теперь получить займ могут даже те, у кого кредитная история оставляет желать лучшего. Ряд МФО смело шагают наперекор традиционным банковским практикам, предоставляя финансовую поддержку тем, кто ранее был отвергнут традиционными финансовыми учреждениями.

  Посетите microzaim.fun, чтобы оформить микрозаймы на карту без отказа . Простой и быстрый способ получить финансовую помощь.