Virtuálna realita

Virtuálna realita - rozšírená realita

Virtuálnou realitou sa rozumie prostredie vymodelované počítačom, ktoré simuluje skutočnosť. Rozšírená realita vytvára prepojenie medzi virtuálnou realitou a skutočnosťou.

……………………….………… obsah tejto sekcie pripravujeme 

Vedeli ste že technológia TourMake zvyšuje konverziu zákazníkov až o 58%?

Sme exkluzívny partner TourMake pre SR

tourmakefit

Z virtuálnej prehliadky priamo do E-shopu!

Ak už svoju virtuálnu prehliadku máte, Vašich zákazníkov môžete pozvať do Vášho e-shopu priamo z nej. Do virtuálnej prehliadky Vám vložíme informácie o produktoch alebo odkazy do Vašich katalógov.

Rezervácia stola priamo z virtuálnej prehliadky !

Umožnite Vašim hosťom rezervovať si ich obľúbený stôl priami z virtuálnej prehliadky. Kliknutím na symbol vo virtuálnej prehliadke sa otvorí rezervačný formulár, do ktorého môže zákazník vykonať svoju rezerváciu.

Zobraziť ukážky

Skvelý Marketingový Nástroj

Možnosť vyhodnocovania pohybu návštevníkov v našej prehliadke ktorú aplikácia TourMake ponúka, je vynikájúca marketingová pomôcka. Vďaka nej vieme presne zistiť čo návštevníkov v prehliadke naozaj zaujalo, vieme zacieliť na dané miesta a posilniť tak celkovú konverziu prichádzajúcich návtevníkov.

Andrej Cintula

Načasová Služba

Virtuálna prehliadka nášho Aquaparku je nadčasová a služba, ktorá výrazne pomáha našim marketingovým snahám. Zvlášť oceňujeme možnosť interaktívnej návštevy našich priestorov priamo z máp Google.  

Tomas Huber
Riaditeľ Aquaparku Senec

This is custom heading element

Jednoduchá navigácia

Prehľadné menu Vám umožní pohybovať sa vo virtuálnej prehliadke oveľa efektívnejšie.  Jediným kliknutím sa dostávate práve tam, kde by ste sa museli v klasickej virtuálnej prehliadke “preklikať”.

Fotografie

Informačné okná môžu obsahovať ilustračné obrázky alebo celé galérie fotografií. Môže to byť exteriérový záber na objekt alebo akýkoľvek detail v interiéri alebo porfóliu propagovaných služieb.

Video

Obsahom informačných okien môže byť aj krátky klip. Video je spravidla spúšťané z kanálov YouTube, čo znamená, že rýchlosť prehrávania a kvalita záznamov sú štandardne vo vysokej kvalite

Štatistiky

Platforma TourMake disponuje skvelými nástrojmi na sledovanie správania návštevníkov aplikácie. Údaje štatisticky spracováva a ponúka v prehľadných grafoch. Poskytuje tak cenné informácie, ktoré sa dajú využiť.

Interaktivita

Platforma TourMake je plne kompatibilná so všetkými bežnými zariadeniami ako sú stolné počítače, tablety či inteligentné telefóny.

Rezervácia

Prostredníctvom platformy TourMake si môžete pozrieť kde sa nachádza stôl v reštaurácii ktorý chcete rezervovať  alebo izba, v ktorej chcete stráviť víkend. Priamo z virtuálnej prehliadky si ich môžete rezervovať.

Možnosti využitia aplikácie TourMake

Aplikácia TourMake ako súčasť www stránky

Aplikáciu TourMake vkladá na www stránku administrátor ako “iframe”, ktorý dodáme spolu s odovzdaním Aplikácie. Aplikácie beží spoľahlivo na všetkých platformách (Windows, Android, iOS) a vo všetkých bežných prehliadačoch (Internet Explorer, Chrome, Safari, Firefox …)

Aplikácia TourMake je súčasťou oficiálnej www stránky Vysokoškolského mesta a popisuje jeho areál. Pomáha  tak orientácii, najmä novým študentom, pri zoznamovaní sa s rozľahlým areálom. Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake je súčasťou www stránky reštaurácie Cosmopolitan v Banskej Bystrici. Zámerne je zakomponovaná do sekcie “rezervácie” pretože umožňuje rezervovať si stôl priamo z virtuálnej prehliadky areál. Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake je súčasťou oficiálnej  www stránky obce Batizovce. Zámerne je zakomponovaná do karty “OBEC” a v sekcii “MENU” je sprístuponená po kliknutí na položku “VIRTUÁLNA PREHLIADKA”. Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake je súčasťou oficiálnej  www stránky obce Štrba. Prístupná je cez baner, ktorý sa na úvodnej stránke nachádza v spodnej časti na pravej strane. Kliknutím na baner sa otvára stránka s aplikáciou “Virtuálne Štrbské Pleso”.

Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake na Facebookovej stránke

Aplikácia TourMake v prostredí Facebook je podporovaná v súčasnosti len v desktopovej verzii. Aplikácie beží spoľahlivo vo všetkých bežných prehliadačoch (Internet Explorer, Chrome, Safari, Firefox …)

Aplikácia TourMake vytvorená pre “Hotel Encián” je vložená na Facebookovú stránku. Dostupná je kliknutím na kartu “virtuálna prehliadka”. Kliknite na obrázok a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake pre komplex “Rezidencia Hron” je vložená na Facebookovú stránku. Dostupná je kliknutím na kartu “virtuálna prehliadka”. Kliknite na obrázok a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake v režime virtuálnej reality

Video Vás môže inšpirovať ako prostredníctvom okuliarov VR môžete prilákať potenciálnych zákazníkov do Vašich interiérov