TourMake

Čo je to "TourMake"

“TourMake” je platforma, ktorá umožní výrazne rozšíriť funkčnosť virtuálnej prehliadky a posúva ju na úroveň informačného systému. Pod pojmom “rozšírenie funkčnosti” sa považuje najmä  : 

  • prehľadné menu zefektívňuje pohyb vo virtuálnej prehliadke
  • inteligentné informačné okná ponúkajú užívateľom do pozornosti dôležité informácie, ktoré sú aktuálne práve pre konkrétny pohľad
  • obsah informačných okien je vysoko variabilný (okrem textu, obrázkov alebo multimediálnych klipov môže obsahovať  odkazy na ďalšie zdroje, alebo môže volať rôzne služby. Napríklad poštového klienta, vyhľadanie trasy alebo e-shop)
  • jednou z najväčších výhod je rezervačný systém vložený priamo do prehliadky Street View. Vaši zákazníci si vďaka rozšíreniu TourMake môžu rezervovať stôl v reštaurácii, športoviská alebo hotelovú izbu priamo z virtuálnej prehliadky!
  • štatistiky – vo Vašom administrátorskom rozhraní vidíte koľko návštevníkov si pozrelo Vašu virtuálnu prehliadku a ktoré skutočnosti ich najviac zaujali 
Zobraziť ukážky

Sme Prémiový TourMake Partner

tourmakefit

Z virtuálnej prehliadky priamo do E-shopu!

Ako exkluzívny partner TourMake ponúkame vylepšenie nových ale taktiež už vyhotovených virtuálnych prehliadok Street View. Interaktívna technológia TourMake privedie všetkých návštevníkom priamo do Vášho e-shopu alebo firemnej prezentácie! Teraz máte možnosť vložiť informačné boxy, odkazy, fotografie, videa alebo dokonca rezervačné formuláre priamo do virtuálnej prehliadky.

Vedeli ste že technológia TourMake zvyšuje konverziu zákazníkov až o 58%?

Skvelý Marketingový Nástroj

Možnosť vyhodnocovania pohybu návštevníkov v našej prehliadke ktorú aplikácia TourMake ponúka, je vynikájúca marketingová pomôcka. Vďaka nej vieme presne zistiť čo návštevníkov v prehliadke naozaj zaujalo, vieme zacieliť na dané miesta a posilniť tak celkovú konverziu prichádzajúcich návtevníkov.

Andrej Cintula

Načasová Služba

Virtuálna prehliadka nášho Aquaparku je nadčasová a služba, ktorá výrazne pomáha našim marketingovým snahám. Zvlášť oceňujeme možnosť interaktívnej návštevy našich priestorov priamo z máp Google.  

Tomas Huber
Riaditeľ Aquaparku Senec

Čo Vám Tourmake Ponúka

Jednoduchá navigácia

Prehľadné menu Vám umožní pohybovať sa vo virtuálnej prehliadke oveľa efektívnejšie.  Jediným kliknutím sa dostávate práve tam, kde by ste sa museli v klasickej virtuálnej prehliadke “preklikať”.

Fotografie

Informačné okná môžu obsahovať ilustračné obrázky alebo celé galérie fotografií. Môže to byť exteriérový záber na objekt alebo akýkoľvek detail v interiéri alebo porfóliu propagovaných služieb.

Video

Obsahom informačných okien môže byť aj krátky klip. Video je spravidla spúšťané z kanálov YouTube, čo znamená, že rýchlosť prehrávania a kvalita záznamov sú štandardne vo vysokej kvalite

Štatistiky

Platforma TourMake disponuje skvelými nástrojmi na sledovanie správania návštevníkov aplikácie. Údaje štatisticky spracováva a ponúka v prehľadných grafoch. Poskytuje tak cenné informácie, ktoré sa dajú využiť.

Interaktivita

Platforma TourMake je plne kompatibilná so všetkými bežnými zariadeniami ako sú stolné počítače, tablety či inteligentné telefóny.

Rezervácia

Prostredníctvom platformy TourMake si môžete pozrieť kde sa nachádza stôl v reštaurácii ktorý chcete rezervovať  alebo izba, v ktorej chcete stráviť víkend. Priamo z virtuálnej prehliadky si ich môžete rezervovať.

Možnosti využitia aplikácie TourMake

Aplikácie TourMake ako súčasť www stránky

Aplikácia TourMake je súčasťou oficiálnej www stránky Vysokoškolského mesta a popisuje jeho areál. Pomáha  tak orientácii, najmä novým študentom, pri zoznamovaní sa s rozľahlým areálom. Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake je súčasťou www stránky reštaurácie Cosmopolitan v Banskej Bystrici. Zámerne je zakomponovaná do sekcie “rezervácie” pretože umožňuje rezervovať si stôl priamo z virtuálnej prehliadky areál. Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake je súčasťou oficiálnej  www stránky obce Batizovce. Zámerne je zakomponovaná do karty “OBEC” a v sekcii “MENU” je sprístuponená po kliknutí na položku “VIRTUÁLNA PREHLIADKA”. Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake je súčasťou oficiálnej  www stránky obce Štrba. Prístupná je cez baner, ktorý sa na úvodnej stránke nachádza v spodnej časti na pravej strane. Kliknutím na baner sa otvára stránka s aplikáciou “Virtuálne Štrbské Pleso”.

Kliknite na obrázok  a vyskúšajte !

Aplikácie TourMake ako súčasť Facebookovej stránky

Aplikácia TourMake vytvorená pre “Hotel Encián” je vložená na Facebookovú stránku. Dostupná je kliknutím na kartu “virtuálna prehliadka”. Kliknite na obrázok a vyskúšajte !

Aplikácia TourMake pre komplex “Rezidencia Hron” je vložená na Facebookovú stránku. Dostupná je kliknutím na kartu “virtuálna prehliadka”. Kliknite na obrázok a vyskúšajte !

V prípade že virtuálnu prehliadku už MÁTE vyhotovenú

ponúkame možnosť aplikovania TourMake technológie na už vyhotovené virtuálne prehliadky

V prípade že virtuálnu prehliadku ešte NEMÁTE vyhotovenú

takúto prehliadku Vám vieme vyhotovať a dodať za nejlepších podmienok