O nás

O nás

Sme profesionáli v oblasti tvorby virtuálnych prehliadok a interaktívnych máp.

Virtuálne prehliadky vytvárame na platforme Google StreetView. S platformou TourMake prinášame do využívania virtuálnych prehliadok nový rozmer. Prostredníctvom interaktívnych nástrojov, ktoré vložíme do Vašej virtuálnej prehliadky, Vám umožníme zacieliť Vašich zákazníkov tam, kde je to pre Vás najdôležitejšie.

Zabezpečujeme verifikáciu firemných záznamov v mapách Google.

Sme držiteľom certifikátu Google StreetView Trusted

Sme prémiový partner platformy TourMake pre Slovensko

virtuálne prehliadky

Unikátny spôsob, ako zvnútra vašu firmu ukázať celému svetu. Návštevníci si ju môžu zobraziť na PC, na tabletoch i na telefóne. Pomôžeme vám ju vložiť na váš Web alebo Facebook.

rozšírená realita

Doplnením interaktívnych nástrojov a služieb do virtuálnej prehliadky získavate nadčasový nástoj na poznávanie Vašich priestorov. Užívatelia môžu pri prechádzke Vašim priestorom používať okuliare pre virtuálne videnie.

mapy pre Váš web

Interaktívna mapa je užitočným rozšírením Vašej www stánky. Vašim zákazníkom oznamuje nielen kde sa nachádza Vaša prevádzka, ale ponúka mu aj ďalšie lokalizačné a navigačné informácie.

záznamy v mapách Google

Firemný záznam v mape Google je dôležitou podmienku aby Vašu prevádzku zákazníci našli. Google mapy sú dnes fenoménom, ktorý Výrazne pomáha Vášmu podnikaniu.

"Interaktívna prechádzka Štrbským Plesom je moderný spôsob prezentácie Štrbského Plesa ..."

Michal Sýkora, starosta obce Štrba

"Možnosť rezervácie stolov prostredníctvom virtuálnej prehliadky je vynikajúca marketingová pomôcka. Len málo reštaurácií ponúka svojim zákazníkom túto možnosť."

Andrej Cintula, reštaurácia Cosmopolitan

"Spoločnosti Skeyemap ďakujeme za inšpiratívny návrh na využitie virtuálnej prehliadky na propagáciu nášho aquaparku ..."

Tomas Huber, riaditeľ aquaparku Senec

"Virtuálna prehliadka nášho Business Centra je výrazným spestrením našej oficiálnej www stránky ..."

Ing. Zuzana Jenisová, ARUBA Business Center

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial